Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 2 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:58
0,2 Terezie Brzkové Interaktivní plán dopravy   5:59
0,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:00
0,8 Karla Steinera Interaktivní plán dopravy   6:01
1,2 Školy Vejprnická Interaktivní plán dopravy   6:02
1,6 Slovanské údolí Interaktivní plán dopravy   6:03
2,1 Malesická Interaktivní plán dopravy   6:04
2,4 Přední Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:05
2,9 Škoda III. brána Interaktivní plán dopravy   6:06
3,4 CAN Skvrňanská Interaktivní plán dopravy   6:07
3,9 Palackého náměstí Interaktivní plán dopravy   6:08
4,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   6:10
4,5 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   6:11
4,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:12
5,2 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   6:13
5,9 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   6:16
6,4 U Duhy Interaktivní plán dopravy   6:18
6,9 Bazén Slovany Interaktivní plán dopravy   6:19
7,3 Nám. Generála Píky Interaktivní plán dopravy   6:20
7,6 Radnice Slovany Interaktivní plán dopravy   6:21
8 Brojova Interaktivní plán dopravy   6:22
8,6 Světovar Interaktivní plán dopravy 6:23  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021