Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:37
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:38
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:39
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:40
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:41
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:42
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:44
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:45
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:46
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:48
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:51
5,3 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   4:53
5,6 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   4:54
6,1 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:55
6,5 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:56
6,9 Severka Interaktivní plán dopravy   4:57
7,3 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   4:58
8 Košutka Interaktivní plán dopravy 4:59  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021