Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:47
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:48
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:49
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:50
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:51
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:52
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:54
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:55
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:56
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:58
3,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:59
4,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   5:01
4,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   5:02
4,8 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   5:03
5,1 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   5:04
5,5 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   5:05
5,9 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   5:06
6 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:07
6,6 Bory Interaktivní plán dopravy   5:08
7,3 Technická Interaktivní plán dopravy   5:09
7,9 Univerzita Interaktivní plán dopravy 5:11  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021