Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:26
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:27
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:28
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:29
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:30
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:31
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:33
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:34
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:35
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:37
3,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   4:38
4,1 U Práce Interaktivní plán dopravy   4:40
4,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   4:41
4,8 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:42
5,1 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   4:43
5,5 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   4:44
5,9 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   4:45
6 Borský park Interaktivní plán dopravy   4:46
6,6 Bory Interaktivní plán dopravy   4:47
7,3 Technická Interaktivní plán dopravy   4:48
7,9 Univerzita Interaktivní plán dopravy 4:50  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021