Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:35
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:36
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:37
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:38
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:39
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:40
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:42
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:43
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:44
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:46
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:49
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:51
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:52
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:53
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:54
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:55
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:56
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 4:57  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021