Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   4:12
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   4:13
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   4:14
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   4:15
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   4:16
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   4:17
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   4:19
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   4:20
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:21
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   4:23
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   4:26
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:28
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   4:29
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   4:30
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   4:31
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:32
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:33
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 4:34  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021