Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   18:37
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:39
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:41
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:42
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:44
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:45
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:47
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:49
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:50
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:51
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:53
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:54
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:56
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:57
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:59
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:00
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:01
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:02
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:03
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:04
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:05
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:07
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   19:09
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:11
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:12
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:13
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   19:15
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:16
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:17
17,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   19:17
18,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:19
19 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:22  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021