Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP G
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   21:32
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:34
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:35
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:36
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:38
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   21:39
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:41
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:43
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:44
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:45
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:47
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:48
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:50
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:51
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:53
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:54
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   21:55
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:56
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:57
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:58
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   21:59
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   22:00
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   22:02
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   22:04
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   22:05
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   22:06
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   22:08
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   22:09
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   22:10
17,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 22:12  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;NC Úněšovskáquot; a quot;Hokejová halaquot;



Verze JŘ: 10:55_19.01.2021