Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   7:55
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   7:56
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   7:57
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   7:58
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   7:59
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   8:00
4 Bory Interaktivní plán dopravy   8:02
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:04
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   8:06
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   8:07
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   8:09
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:10
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   8:12
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:14
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   8:15
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   8:16
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   8:19
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   8:21
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   8:23
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   8:24
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   8:26
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   8:28
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   8:29
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   8:30
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   8:31
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   8:32
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   8:33
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:35
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   8:37
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:39
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:40
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   8:41
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   8:43
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   8:44
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   8:45
21,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   8:45
22,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   8:47
23 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 8:51  



Verze JŘ: 10:55_19.01.2021