Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:30
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:31
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   19:32
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:33
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:34
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   19:36
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:37
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:38
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:39
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:41
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:42
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:43
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:44
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:44
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:46
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:47
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:49
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:50
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:52
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:53
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:55
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:57
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:58
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:00
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:01
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:03
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:05
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   20:07
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   20:08
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   20:10
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 20:12  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021