Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP G
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   18:27
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   18:29
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:31
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:32
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:34
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:35
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:37
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:39
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:40
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:41
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:43
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:44
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:46
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:47
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:49
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:50
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:51
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:52
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:53
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:54
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:55
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:57
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   18:59
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:01
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:02
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:03
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   19:05
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:06
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:07
17,8 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 19:09  
INFO: neobsluhuje zastávky quot;NC Úněšovskáquot; a quot;Hokejová halaquot;



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021