Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   21:53
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:55
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:56
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:57
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:59
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   22:00
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   22:02
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   22:04
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   22:05
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   22:06
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   22:08
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   22:09
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   22:11
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   22:12
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   22:14
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   22:15
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   22:16
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   22:17
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   22:18
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   22:19
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   22:20
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   22:21
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   22:23
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   22:25
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   22:26
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   22:27
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   22:29
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   22:30
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   22:31
17,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   22:31
18,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   22:33
19 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 22:35  



Verze JŘ: 10:55_19.01.2021