Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   18:17
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:18
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   18:20
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   18:21
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:22
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   18:24
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:25
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:26
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:28
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:30
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:31
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:33
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:33
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:34
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:36
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:37
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:39
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:40
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:42
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:43
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:45
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:47
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:48
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:50
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:51
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:53
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:55
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:57
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   18:58
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:00
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 19:02  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021