Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP H
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   22:10
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:11
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   22:12
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   22:13
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   22:14
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   22:16
4 Bory Interaktivní plán dopravy   22:18
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   22:20
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   22:21
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   22:22
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:24
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   22:25
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   22:27
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   22:29
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   22:30
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   22:31
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   22:33
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   22:34
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   22:36
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   22:37
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   22:39
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   22:41
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy 22:42  
INFO: jede jen do zastávky quot;Husův parkquot;



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021