Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   18:45
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:46
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   18:48
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   18:49
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:50
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   18:52
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:53
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:54
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:56
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:58
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:59
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:00
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:01
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:01
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:03
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:04
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:06
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:07
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:09
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:10
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:12
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:14
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:15
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:17
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:18
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:20
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:22
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:24
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:25
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:27
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 19:29  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021