Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:23
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:25
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:27
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:28
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:30
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:31
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:33
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:35
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:36
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:37
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:40
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:41
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:43
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:44
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:46
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:48
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:49
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:50
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:51
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:52
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:53
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:55
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:57
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:59
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:00
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:01
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   18:03
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:04
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   18:05
17,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   18:05
18,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:07
19 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 18:10  



Verze JŘ: 10:55_19.01.2021