Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   22:05
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:06
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   22:07
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   22:08
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   22:09
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   22:11
4 Bory Interaktivní plán dopravy   22:13
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   22:15
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   22:17
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   22:18
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:20
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   22:21
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   22:23
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   22:25
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   22:26
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   22:27
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   22:29
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   22:30
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   22:32
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   22:33
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   22:35
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   22:36
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   22:37
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   22:38
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   22:39
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   22:40
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   22:41
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   22:42
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   22:44
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   22:46
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   22:47
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   22:48
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   22:50
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   22:51
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   22:52
21,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   22:52
22,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   22:54
23 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 22:56  



Verze JŘ: 10:55_19.01.2021