Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   20:45
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   20:46
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   20:47
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   20:48
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   20:49
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   20:51
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   20:52
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   20:53
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   20:54
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   20:56
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   20:57
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   20:58
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   20:59
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   20:59
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   21:01
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:02
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:04
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:05
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:07
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:08
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:10
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:12
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:13
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:15
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:16
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   21:18
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:20
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:22
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:23
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:25
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   21:26
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   21:27
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   21:29
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   21:30
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   21:31
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   21:32
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 21:34  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021