Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   18:30
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:31
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   18:33
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   18:34
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:35
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   18:37
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:38
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:39
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:40
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:42
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:44
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:46
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:46
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:47
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:49
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:51
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:53
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:54
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:56
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:57
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:59
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:01
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:02
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:04
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:05
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:07
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:09
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:11
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:12
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:14
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   19:15
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   19:16
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   19:18
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   19:19
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   19:20
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   19:21
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 19:23  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021