Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   21:15
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   21:16
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   21:17
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   21:18
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:19
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   21:21
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   21:22
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:23
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:24
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:26
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   21:27
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:28
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:29
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:29
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   21:31
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:32
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:34
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:35
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:37
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:38
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:40
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:42
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:43
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:45
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:46
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   21:48
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:50
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:52
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:53
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:55
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   21:56
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   21:57
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   21:59
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   22:00
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   22:01
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:02
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 22:04  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021