Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:00
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:01
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   19:02
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:03
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:04
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   19:06
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:07
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:08
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:09
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:11
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:12
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:13
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:14
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:14
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:16
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:17
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:19
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:20
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:22
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:23
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:25
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:27
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:28
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:30
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:31
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:33
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:35
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:37
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:38
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:40
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   19:41
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   19:42
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   19:44
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   19:45
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   19:46
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   19:47
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 19:49  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021