Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   22:08
0,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   22:09
0,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   22:10
1,2 Severka Interaktivní plán dopravy   22:12
1,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   22:13
2,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   22:14
2,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   22:15
3,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   22:17
4,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   22:18
5,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   22:19
6,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   22:20
6,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   22:20
7,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   22:22
7,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   22:23
8,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   22:25
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   22:26
9,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   22:28
9,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   22:29
10,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   22:31
11,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   22:33
11,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   22:34
12 Slovany Interaktivní plán dopravy   22:35
12,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   22:36
13,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   22:38
14,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:40
15 Šimerova Interaktivní plán dopravy   22:42
15,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   22:43
16,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   22:45
17,9 Bory Interaktivní plán dopravy 22:47  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021