Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   21:02
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:04
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:05
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:06
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:08
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   21:09
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:11
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:13
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:14
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:15
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:17
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:18
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:20
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:21
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:23
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:24
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   21:25
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:26
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:27
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:28
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   21:29
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:30
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   21:32
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:34
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:35
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   21:36
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   21:38
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:39
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   21:40
17,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   21:40
18,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   21:42
19 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 21:44  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021