Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:45
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:46
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   19:47
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:48
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:49
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   19:51
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:52
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:53
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:54
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:56
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:57
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:58
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:59
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:59
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   20:01
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   20:02
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   20:04
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   20:05
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   20:07
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   20:08
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   20:10
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   20:12
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   20:13
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   20:15
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   20:16
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   20:18
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   20:20
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   20:22
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   20:23
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   20:25
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 20:27  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 10:55_19.01.2021