Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   21:10
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   21:11
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   21:12
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   21:13
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   21:14
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   21:15
4 Bory Interaktivní plán dopravy   21:17
5,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   21:19
6 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   21:20
6,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   21:21
7,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   21:23
8,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   21:24
9,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   21:26
9,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   21:28
10,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:29
10,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:30
11,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:32
11,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:33
12,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:35
13,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:36
13,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:38
14 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:39
14,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   21:40
15,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:41
15,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:42
16,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:43
16,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   21:44
17,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:45
18,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   21:47
19,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:49
19,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:50
20,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   21:51
20,7 Severka Interaktivní plán dopravy   21:53
21,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:54
21,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   21:55
21,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   21:55
22,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   21:57
23 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 21:59  



Verze JŘ: 8:09_08.01.2021