Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   21:30
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   21:31
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   21:32
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   21:33
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   21:34
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   21:36
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   21:37
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   21:38
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   21:39
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   21:41
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   21:42
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   21:43
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   21:44
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   21:44
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   21:46
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   21:47
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   21:49
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   21:50
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   21:52
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   21:53
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   21:55
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   21:57
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   21:58
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   22:00
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   22:01
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   22:03
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   22:05
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   22:07
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   22:08
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   22:10
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   22:11
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   22:12
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   22:14
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   22:15
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   22:16
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   22:17
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 22:19  



Verze JŘ: 10:55_19.01.2021