Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   19:15
0,3 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   19:16
1,2 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   19:17
1,4 Krašovská Interaktivní plán dopravy   19:18
1,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   19:19
2,2 Severka Interaktivní plán dopravy   19:21
2,6 Komenského Interaktivní plán dopravy   19:22
3,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   19:23
3,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   19:24
4,9 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   19:26
5,8 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   19:27
6,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:28
7,2 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   19:29
7,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   19:29
8,3 Husův park Interaktivní plán dopravy   19:31
8,8 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   19:32
9,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   19:34
9,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   19:35
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   19:37
10,8 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   19:38
11,4 Částkova Interaktivní plán dopravy   19:40
12,1 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   19:42
12,7 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   19:43
13 Slovany Interaktivní plán dopravy   19:45
13,5 Vodárna Interaktivní plán dopravy   19:46
14,2 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   19:48
15,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   19:50
16 Šimerova Interaktivní plán dopravy   19:52
16,7 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   19:53
17,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   19:55
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 19:57  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021