Vyzkoušejte nový web jízdních řádů, který pro vás připravujeme na adrese novejizdnirady.pmdp.cz
Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:55
1,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:57
2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:59
2,7 Šimerova Interaktivní plán dopravy   18:00
3,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   18:02
4,3 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   18:03
5,2 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:05
5,8 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:07
6,1 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:08
6,7 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:09
7,3 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:11
7,9 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:12
8,5 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:14
9,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:15
9,5 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:17
10 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:18
10,4 Husův park Interaktivní plán dopravy   18:19
11,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   18:20
11,5 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   18:21
12,3 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:22
12,9 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   18:23
13,7 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   18:25
14,6 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   18:27
15,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   18:29
15,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   18:30
16,3 Komenského Interaktivní plán dopravy   18:31
16,7 Severka Interaktivní plán dopravy   18:33
17,1 Žlutická Interaktivní plán dopravy   18:34
17,5 Krašovská Interaktivní plán dopravy   18:35
17,7 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   18:35
18,6 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   18:37
19 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 18:40  



Verze JŘ: 11:12_20.01.2021