Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   7:41
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   7:42
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   7:43
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:45
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:46
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:47
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   7:48
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:49
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   7:51
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:52
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:54
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   7:57
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   7:59
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:00
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:01
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:02
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   8:03
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:04
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 8:07  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020