Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:46
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:48
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:49
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:50
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   7:51
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:52
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   7:54
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:55
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   7:57
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:00
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:02
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:03
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:04
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:05
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   8:06
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:07
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 8:10  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020