Detail spoje » Tram 4 R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   8:08
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:09
1 Severka Interaktivní plán dopravy   8:10
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:11
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:12
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:14
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:15
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:17
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:20
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:22
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:23
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:25
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:26
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:27
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:28
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:29
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 8:31  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020