Detail spoje » Tram 4 R
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   8:40
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:41
1 Severka Interaktivní plán dopravy   8:42
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:43
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:44
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:46
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:47
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:49
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:52
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:54
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:55
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:57
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:58
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:59
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:00
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:01
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 9:03  
INFO: spoj jede pouze do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020