Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   8:37
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   8:38
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   8:39
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:41
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:42
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:43
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:44
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:45
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:47
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:48
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:50
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:53
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:55
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:56
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:57
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:58
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   8:59
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   9:00
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 9:03  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020