Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   8:04
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:05
1 Severka Interaktivní plán dopravy   8:06
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:07
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:08
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:10
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:11
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:13
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:16
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:18
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:19
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:21
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:22
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:23
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:24
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:25
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   8:26
8 Technická Interaktivní plán dopravy   8:27
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 8:29  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020