Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   8:29
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:31
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:32
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:33
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:34
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:35
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:37
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:38
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:40
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:43
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:45
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:46
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:47
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:48
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   8:49
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:50
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 8:53  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020