Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   8:28
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:29
1 Severka Interaktivní plán dopravy   8:30
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:31
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:32
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:34
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:35
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:37
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:40
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:42
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:43
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:45
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:46
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:47
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:48
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:49
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   8:50
8 Technická Interaktivní plán dopravy   8:51
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 8:53  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020