Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   7:47
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   7:48
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   7:49
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:51
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:52
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:53
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   7:54
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:55
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   7:57
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   7:58
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:00
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:03
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:05
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:06
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:07
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:08
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   8:09
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:10
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 8:13  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020