Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   8:36
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:37
1 Severka Interaktivní plán dopravy   8:38
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:39
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:40
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:42
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:43
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:45
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:48
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:50
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:51
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:53
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:54
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:55
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:56
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:57
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   8:58
8 Technická Interaktivní plán dopravy   8:59
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 9:01  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020