Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   7:57
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:59
0,8 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:00
1,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:01
1,6 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:02
2 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:03
2,4 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:05
2,7 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:06
3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:08
4,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:11
4,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:13
5,2 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:14
5,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:15
6,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:16
6,5 Severka Interaktivní plán dopravy   8:17
6,9 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:18
7,6 Košutka Interaktivní plán dopravy 8:21  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020