Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Košutka Interaktivní plán dopravy   8:44
0,5 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:45
1 Severka Interaktivní plán dopravy   8:46
1,4 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:47
1,8 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:48
2,3 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:50
2,6 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:51
3,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:53
4,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:56
4,8 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:58
5,1 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:59
5,5 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:01
5,8 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   9:02
6,2 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   9:03
6,6 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   9:04
6,7 Borský park Interaktivní plán dopravy   9:05
7,3 Bory Interaktivní plán dopravy   9:06
8 Technická Interaktivní plán dopravy   9:07
8,6 Univerzita Interaktivní plán dopravy 9:09  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020