Detail spoje » Tram 4 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   7:51
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   7:52
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   7:53
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   7:55
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   7:56
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   7:57
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   7:58
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   7:59
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:01
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:02
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:04
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:07
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:09
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:10
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:11
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:12
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   8:13
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:14
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 8:17  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020