Detail spoje » Tram 4
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Univerzita Interaktivní plán dopravy   8:32
0,4 Technická Interaktivní plán dopravy   8:33
0,9 Bory Interaktivní plán dopravy   8:34
1,5 Borský park Interaktivní plán dopravy   8:36
1,7 Dvořákova Interaktivní plán dopravy   8:37
2,1 Náměstí Míru Interaktivní plán dopravy   8:38
2,5 Dobrovského Interaktivní plán dopravy   8:39
2,9 Chodské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:40
3,3 Masarykovo náměstí Interaktivní plán dopravy   8:42
3,6 U Práce Interaktivní plán dopravy   8:43
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:45
5,2 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:48
5,8 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   8:50
6,1 Boženy Němcové Interaktivní plán dopravy   8:51
6,6 U Družby Interaktivní plán dopravy   8:52
7 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   8:53
7,4 Severka Interaktivní plán dopravy   8:54
7,8 Plzeňka Interaktivní plán dopravy   8:55
8,5 Košutka Interaktivní plán dopravy 8:58  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020