Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   23:38
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   23:39
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   23:40
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   23:41
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   23:42
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   23:43
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   23:44
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   23:45
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   23:50
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   23:51
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   23:52
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   23:53
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:56
6,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   23:57
7 Liliová Interaktivní plán dopravy   23:58
7,4 Olšová Interaktivní plán dopravy   23:59
7,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   0:00
8,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 0:02  



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020