Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   23:07
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   23:08
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   23:09
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   23:10
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   23:11
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:12
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   23:14
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   23:15
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   23:16
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   23:20
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   23:23
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   23:25
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   23:26
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   23:27
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   23:28
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   23:29
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   23:30
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 23:31  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020