Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:39
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:40
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:41
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   8:42
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   8:43
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   8:44
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   8:45
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:47
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:50
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   8:52
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:53
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   8:54
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:57
6,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   8:58
7 Liliová Interaktivní plán dopravy   8:59
7,4 Olšová Interaktivní plán dopravy   9:00
7,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   9:01
8,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 9:03  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020