Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   8:47
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:48
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:49
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   8:50
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   8:51
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   8:52
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   8:53
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:55
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   8:58
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   9:00
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   9:01
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   9:02
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   9:05
6,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   9:06
7 Liliová Interaktivní plán dopravy   9:07
7,4 Olšová Interaktivní plán dopravy   9:08
7,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   9:09
8,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 9:11  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020