Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   23:37
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   23:38
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   23:39
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   23:40
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   23:41
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:42
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   23:44
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   23:45
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   23:46
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   23:50
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   23:53
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   23:55
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   23:56
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   23:57
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   23:58
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   23:59
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   0:00
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 0:01  



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020