Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:27
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   8:28
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   8:29
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   8:30
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   8:31
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:32
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   8:34
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:35
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   8:36
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   8:38
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:41
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   8:43
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   8:44
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   8:45
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   8:46
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:47
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:48
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 8:50  



Verze JŘ: 15:38_23.10.2020