Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Slovany Interaktivní plán dopravy   8:34
0,4 Vřesová Interaktivní plán dopravy   8:35
0,7 Olšová Interaktivní plán dopravy   8:36
1,1 Liliová Interaktivní plán dopravy   8:37
1,5 Jedlová Interaktivní plán dopravy   8:38
1,8 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   8:39
2,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   8:41
2,9 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   8:42
3,2 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   8:43
3,5 Hlavní pošta Interaktivní plán dopravy   8:45
4,7 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   8:48
5,2 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   8:50
5,9 U Gery Interaktivní plán dopravy   8:51
6,2 Mozartova Interaktivní plán dopravy   8:52
6,4 Majakovského Interaktivní plán dopravy   8:53
6,8 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   8:54
7,5 Okounová Interaktivní plán dopravy   8:55
8,2 Bolevec Interaktivní plán dopravy 8:57  



Verze JŘ: 11:37_19.10.2020