Detail spoje » Tram 1 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bolevec Interaktivní plán dopravy   23:23
0,6 Okounová Interaktivní plán dopravy   23:24
1,2 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   23:25
1,6 Majakovského Interaktivní plán dopravy   23:26
1,9 Mozartova Interaktivní plán dopravy   23:27
2,1 U Gery Interaktivní plán dopravy   23:28
2,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   23:29
3,3 Pod Záhorskem Interaktivní plán dopravy   23:30
4,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   23:35
4,9 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   23:36
5,3 Anglické nábřeží Interaktivní plán dopravy   23:37
5,6 Hlavní nádraží Interaktivní plán dopravy   23:38
6,3 Mikulášské náměstí Interaktivní plán dopravy   23:41
6,7 Jedlová Interaktivní plán dopravy   23:42
7 Liliová Interaktivní plán dopravy   23:43
7,4 Olšová Interaktivní plán dopravy   23:44
7,7 Vřesová Interaktivní plán dopravy   23:45
8,3 Slovany Interaktivní plán dopravy 23:47  



Verze JŘ: 17:40_25.10.2020